Poznaj nas – My Own Freckle!

Nasza historia

 

My own freckle to marka, która powstała z miłości do papieru i dobrego designu. Jej założycielką jest Marta Miągowska – łódzka projektantka graficzna. W naszym sklepie znajdziesz produkty papiernicze wysokiej jakości oparte na autorskich grafikach Marty i innych młodych projektantów.

.

Wierzymy, że życie składa się z drobnych momentów.

 

Małe radości i duże wydarzenia – kochamy je wszystkie, bo z nich składa się codzienność. Chcemy, żeby nasze ilustracje towarzyszyły Ci w różnych momentach życia – ubarwiały ważne chwile,  pozwalały przeżywać je mocniej i piękniej.

Każdego dnia tworzymy i projektujemy z pasją wierząc, że nasza wyjątkowa energia trafi do Ciebie wraz z zakupionym produktem.

Chcemy czynić świat piękniejszym

 

Naszym celem jest tworzenie pięknych ilustracji z równoczesnym poszanowaniem ludzi, zwierząt i środowiska. Wszystkie nasze produkty wykonane są z papieru z certyfikatem FSC®, który gwarantuje, że powstały one bez naruszenia struktury lasów. Projektujemy i drukujemy w Polsce we współpracy z lokalnymi drukarniami, aby wesprzeć lokalny biznes i zmniejszyć ślad węglowy. Przy pakowaniu minimalizujemy zużycie plastiku na rzecz biodegradowalnych materiałów.

Mamy nadzieję, że miejsce to przypadnie Wam do gustu, a znalezione tu przedmioty pomogą uczynić życie przyjemniejszym.

Find your own freckle!

Ilustratorzy

 

Marta Nawrocka – ilustratorka, miłośniczka minimalizmu, typografii i unikalnych połączeń kolorystycznych. Nie znosi nudy, stale szuka wyzwań i możliwości rozwoju. Kiedy nie pracuje, prawdopodobnie gra w gry planszowe, czyta książki lub zwiedza świat.

Ada Skotnicka – pasjonatka grafiki użytkowej i nadruków na tekstylia. Inspirację czerpie z natury i otaczającego ją świata.

Weronika Szychowska – projektantka graficzna i ilustratorka działająca jako Na marginesie. Wrażliwa na piękno przyrody, w swoich projektach często inspiruje się naturą i folklorem.