Poznaj nas – My Own Freckle!

Nasza historia

My own freckle to marka, która powstała z miłości do papieru, ilustracji i dobrego designu. W naszym sklepie internetowym znajdziesz starannie przemyślane produkty papiernicze, zaczynając od kartek okazjonalnych z autorskimi grafikami, przez notesy, aż do wielkoformatowych ilustracji.

Wierzymy, że życie składa się z drobnych momentów.

Małe radości, krótkie chwile i duże wydarzenia – kochamy je wszystkie, dlatego chcemy dać Ci pretekst, by przeżywać je bardziej i więcej.

Nasze ilustracje mają sprawiać codzienną radość. Dlatego wymyślamy, szkicujemy, projektujemy z pasją i miłością, bo wiemy, że ta wyjątkowa energia zostanie przekazana kupującym.

Chcemy czynić świat piękniejszym

Naszym założeniem jest nie tylko cieszyć pięknymi ilustracjami, ale również dbać o ludzi, zwierzęta i środowisko. Dlatego wszystkie nasze produkty są wykonane z papieru z certyfikatem FSC, a przy ich pakowaniu minimalizujemy zużycie plastiku na rzecz biodegradowalnych materiałów.

Mamy nadzieję, że miejsce to przypadnie Wam do gustu, a znalezione tu przedmioty pomogą uczynić życie przyjemniejszym.

Find your own freckle!

Miłość do papieru

Założycielką My own freckle jest Marta Nawrocka – łódzka projektantka i ilustratorka. Pomysł marki papierniczej jest dopełnieniem jej zawodowej działalności. Większość ilustracji, które znajdziesz w sklepie to jej autorskie projekty.

Marta to miłośniczka minimalizmu, typografii i unikalnych połączeń kolorystycznych. Nie znosi nudy, ciągle szuka nowych wyzwań i możliwości rozwoju. Kiedy nie pracuje, prawdopodobnie gra w gry planszowe, czyta lub zwiedza nowe zakątki świata.